لوازم آشپزخانه

راهنمای خرید 15 مدل هود آشپزخانه با قیمت بسیار عالی

هود یکی از لوازم آشپزخانه است، امروزه اکثر آشپزخانه ها در هر خانه ای هود دارند و کسانی که هنوز هود ندارند حتما به این فکر افتاده اند که هود برای آشپزخانه منزل خود خریداری کنند و آنرا نصب کنند، اما هود ها انواع زیادی دارند و اگر بخواهید هود خریداری کنید و یا هود آشپزخانه خود را تعویض کنید برای خرید به فروشگاه ها میروید و انواع هود ها را با شکل و شمایل مختلف مشاهده خواهید کرد، انتخاب بین این همه هود سخت است و شاید شما در اشتباه ظاهر یک هود را مشاهده کنید و بعد در زمان استفاده به مشکل بر بخورید، پس یک سری اصول و نکات وجود دارد که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنید و بعد خرید خود را انجام دهید.

ما در این پست قصد داریم به شما یک راهنمای خرید هود آشپزخانه ارائه دهیم تا در زمان خرید بتوانید بهترین نوع هود را خریداری کنید و بهترین فروشنده های هود را پیدا کنید که بتوانید با قیمت بسیار مناسب و سریعا سفارش خود را دهید و آشپزخانه خود را به بهترین هود مجهز کنید.

چرا آشپزخانه به هود نیاز دارد و چرا باید آشپزخانه آنرا داشته باشد؟

معرفی هود آشپزخانه

همانطور که گفته شد هود خیلی در هر آشپزخانه مهم و حیاتی است و شما با آن میتوانید بود های غذا ها و یا دود ناشی از غذا های سوخته را از بین ببرید و به بیرون از منزل منتقل کنید، در واقع میتوان هود را هواکش آشپزخانه هم نامید? شاید فکر کنید هود بسیار کم کاربرد و بی کاربرد هست اما اصلا اینگونه نیست و شما ممکن است به هر دلیلی غذای خود را از یاد ببرید و سوخته شود در این مواقع هود بهترین دوست شما خواهد بود و تمام دود ها و بو های بد از آشپزخانه بیرون میکند.

شاید در زمان اینکه در منزل تنها هستید هود نیاز نباشد و اگر غذایی هم بسوزد و دودی از خود منتشر کند با بازکردن پنجره میتوانید این دود را از بعد از چند ساعت از منزل خارج کنید، اما ممکن است زمانی باشد که شما مهمان دارید و در حال درست کردن غذا هستید که ناگهان غذا سوخته میشود،  شما اگر هود نداشته باشید. این دود در منزل شما خواهد ماند و با بازکردن پنجره هم شاید توانید به کلی این دود را از منزل خارج کنید، پس در این زمان حتما به هود نیاز دارید و باید به فکر خرید یک هود با کیفیت باشید.

هنگام خرید هود باید باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

راهنمای خرید هود آشپزخانه

همانطور که میدانید برای خرید هر کالایی در هر فروشگاهی باید یک راهنما را مطالعه کرده باشید یا یک سری نکات را درباره آن کالا همراه خود داشته باشید و به آن توجه داشته باشید اگر هر کالایی را سر خود و بدون آگاهی قبلی و رعایت نکات خرید، خریداری کنید بعدا به مشکلاتی خواهید خورد، ما در این بخش میخواهیم یک سری نکات را به شما توضیح دهیم که هنگام خرید هود آشپزخانه باید به آنها توجه داشته باشید و هر هودی را که انتخاب میکنید طیق یک سری اصول و نکات باشد.

قدرت:

هود ها یک مکش دارند که با استفاده از آن میتوان هوای داخلش آشپرخانه را به بیرون منتقل کرد، این مکش ها در هر هود و برندی متفاوت است و یکی از اصلی ترین مواردی که هنگام خرید هود باید به آن توجه داشته باشید قدرت مکش آن است، طبیعی است که هر هودی مکش قوی تری هم دارد بسیار کار آمد تر خواهد بود و شما بهتر است آن هود را خریداری نمایید البته باید جوانب دیگر را هم مورد بررسی قرار دهید، نحوه اندازه گیری قدرت مکش هود هم از طریق متر مکعب اندازه گیری میشود که هرچه بیشتر باشد یعنی هود شما حرفه ای تر و پر کابرد تر خواهد بود، برای اطلاع از قدرت هود هم میتوانید در توضیحات فروشنده خود متوجه شوید که چقدر مکش قدرتمند است.

زیبایی:

یکی دیگر از نکات خرید هر هود زیبایی آن است که اگر ظاهر جذابی را نداشته باشد دکوارسیون داخلی آشپزخانه شما هم بد دیده میشود و باعث میشود شما نسبت به هود سست شوید، بهتر است طبق سلیقه خود چند هود را انتخاب کنید و در بین آنها بهترین را خریداری نمایید، هود ها بسیار فراوان هستند و ظاهر آنها هم بسیار متفاوت است، برند های مختلفی هود ها را تولید میکنند گه هر کدام از این برند ها ظاهر های متفاوتی برای هود های خود در نظر میگیرند که بستگی به سلیقه خود میتوانید هر کدام را انتخاب کنید و خرید آنرا انجام دهید حتما این مورد را جدی بگیرید چون هود یکی از عواملی است که باعث میشود آشپزخانه شما زیبا باشد.

اندازه:

اندازه هود هم مهم است و شما باید قبل خرید هود برای آشپزخانه به این فکر باشید، اندازه جای هود خود را در آشپزخانه مشخص کنید و یادداشت کنید که در هنگام خرید هود مشکل نداشته باشید، در واقع اگر هود آشپزخانه شما خیلی بزرگ باشد زیبایی آشپزخانه شما را بسیار مشکل ساز میکند، اما اگر به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید آنها خود اندازه های استاندارد هود را برای شما به نمایش میگذارند و شما نیاز نیست نگران استاندازد نبودن آن باشید.

البته توجه داشته باشید اندازه هود و صفحه اجاق گاز شما یکی باشید که هود تمام فضای اجاق گاز را پوشش دهد، شاید اجاق گاز شما بزرگ یا کوچک باشد و هزینه هود های بزرگ هم به مراتب بیشتر باشد اما به این نکته توجه کنید که هزینه یکبار میخواهید دهید بهتر است بهترین آنرا خریداری کنید که بعدا به مشکل نخورید و دو برابر آن هزینه را پرداخت کنید.

صدا های ناشی از مکش:

یکی از مشکلاتی که همیشه افراد با هود دارند صدا های هود است که باعثق میشود از آن استفاده نکنند، صدا هود شاید در روز احساس نشود و مشکل ساز نباشد اما این صدا ها در شب خیلی بیشتر احساس میشود و موجب آزار دادن افراد خانواده است، هرچند همه هود صدا دارند اما این صدا در بین برند های مختلف و انواع هود متفاوت است، و شما باید طوری هود آشپزخانه خود را انتخاب کنید که صدا بسیار کمتری دارد.

هود آشپزخانه مورب کلاسیک لمسی

این هود محصولی زیبا و کاربردی برای هر آشپزخانه است، این هود طراحی مدرن و شکیلی دارد و در دسته‌ی هودهای مورب قرار می‌گیرد. پنل تنظیمات روی بدنه کارکرد لمسی دارد و وجود صفحه‌نمایش دیجیتال در بالای آن به اعمال آسان‌تر تنظیمات دستگاه کمک کرده است. هود 120 با عرض 90 سانتی‌متر می‌تواند بالای اجاق‌گازهایی با همین عرض یا با عرض کمتر استفاده شود، موتور این هود کم صدا و خوب میباشد که از نظر صدا اذیت نخواهید شد.

۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان تومان

هود آشپزخانه مورب صدرا مدل SD-101

نوع هود
مورب
محدوده سایز85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
تعداد دور موتور عادی3
دور فوق سریعندارد
نوع کلیدفشاری
۵۸۹,۰۰۰ تومان

هود مخفی صدرا مدل SD75

نوع هود
مخفی
محدوده سایز61 تا 85 سانتی متر
عرض هود70 سانتی متر
تعداد دور موتور عادی4
دور فوق سریدارد
۶۵۵,۰۰۰ تومان

هود آشپزخانه مورب آلوین مدل linda

هود آشپزخانه مورب آلوین مدل linda سایز 90 یکی از هودهای باکیفیت ساخته شده توسط این شرکت است که به صورت گشترده ای در بازار عرضه شده و با قیمت بسیار مناسب هم در دسترس است . این هود دارای ۳ دور موتور است و ۷۰۰ مترمکعب در ساعت می‌تواند هوا را در خود بکشد. این محصول دارای امکان خاموش شدن خودکار و ریموت کنترل است. جنس بنده این هود شیشه ای و بسیار زیبا است.

۱,۱۲۱,۰۰۰ تومان

هود آشپزخانه مورب آلوین مدل پاردیک

هود آلوین مدل پاردیک یک محصولِ با کیفیت ایرانی و حاصل علم و تلاش جوانان متخصص کشورمان است. این هود ابعادی به طول 90 سانتی متر , عرض 56 سانتی متر و عمق 39 سانتی متر دارد که این سایز بسیار مناسب برای آشپزخانه ها میباشد همچین قطر دهانه ی خروجی هوا 15 سانتیمتر می باشد که باعث میشود این هود هوا را بهتر در خود بکشد و آنرا از خانه خارج کند.با توجه به ابعاد این هود مناسب برای نصب بالای اجاق گازهایی با طول 90 سانتی متر یا کوچکتر است.

۱,۰۶۵,۰۰۰ تومان

هود مورب صدرا مدل SD401

نوع هود
مور
محدوده سایز85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
نوع کلید
لمسی
تعداد موتوریک عدد موتور
حجم مکش
450 مترمکعب بر ساعت (m3/h)
۸۷۷,۰۰۰ تومان

هود آشپزخانه مورب آلوین مدل linda button

هود آلوین مدل linda-button یک محصول با کیفیت است. این هود ابعادی به طول 90 سانتی متر, عرض 58 سانتی متر و عمق 39 سانتی متر دارد همچین قطر دهانه ی خروجی هوا 15 سانتی‌متر می‌باشد.با توجه به ابعاداین هود مناسب جهت نصب بالای اجاق گازهایی با طول 90 سانتی متر یا کوچکتر است که بهتر است حتما اجاق گاز شما هم در این اندازه باشد .این مدل ابعاد استانداردی داشته و قدرت مکش آن 700 مترمکعب است و شما برای خانه های 700 متری و کتر آنرا استفاده کنید.

۹۶۱,۰۰۰ تومان

هود آشپزخانه مورب صدرا مدل SD-301

نوع هود
مورب
محدوده سایز85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
عرض هود90 سانتی متر
تعداد دور موتور عادی4
دور فوق سریندارد
۷۰۹,۰۰۰ تومان

هود آشپزخانه مورب کلاسیک مدل 1104

هود «کلاسیک» مدل «1104» محصولی زیبا و کاربردی از این شرکت داخلی است. این هود طراحی مدرن و شکیلی دارد و در دسته‌ی هودهای مورب قرار می‌گیرد که برای آشپزخانه ها بسیار مناسب و زیبا است . پنل تنظیمات روی بدنه کارکرد لمسی دارد و وجود صفحه‌نمایش دیجیتال در کنار آن به اعمال آسان‌تر تنظیمات این دستگاه کمک کرده است و شما برای تنظیمات این دستگاه نیاز نداریدکه به یک متخصص مراجعه کنید. هود 1104 با عرض 90 سانتی‌متر می‌تواند بالای اجاق‌گازهایی با همین عرض یا با عرض کمتر استفاده شود.

۱,۰۸۷,۸۰۰ تومان

هود مورب درسا مدل Adriana

مدل «Adriana» از محصولات شرکت «درسا» (Dorsa) است که در زمینه‌ی تولید لوازم خانگی چندین سال است که فعالیت درخشان دارد. این دستگاه با طراحی شکیل و مورب ‌شکل جلوه‌ی زیبایی به آشپزخانه می‌بخشد. عرض هود 90 سانتی‌متر است و مناسب برای استفاده بالای اجاق گازهایی با همین عرض یا کمتر است که بهتر است شما هم بریا همین موارد از آن استفاده کنید. هود های مورب باید به دیوار نصب شوند و فضای مناسب نصب برای آنها آماده باشد، اگر شما فضای مناسبی در آشپزخانه برای نصب آن ندارید بهتر است هد های دیگر را انتخاب کنید.

۸۷۰,۰۰۰ تومان

هود مورب بیمکث کد 2065

نوع هود
شومینه‌ای
محدوده سایز85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
تعداد موتور
دو عدد موتور
تعداد دور موتور عادی4
دور فوق سریندارد
۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

هود شومینه ای بکا مدل Venizia_mf

شرکت بکا تولید کننده ی انواع لوازم توکار آشپزخانه است که، هود Venizia_mf مشکی را با کیفیتی مطلوب،طراحی ساده و منحصر به فرد را به بازار عرضه کرده است.این هود ابعادی به طول 86 سانتی‌متر,عرض 57 سانتی‌متر و عمق 39 سانتی‌متر دارد.با توجه به ابعاد، شما باید این هود را برای اجاق گاز هایی با همین ابعداد استفاده کنید.

۱,۴۴۶,۰۰۰ تومان

هود مورب کلاسیک مدل A136

هود «کلاسیک» مدل «A136» محصولی زیبا و کاربردی از این شرکت دکوراسیون داخلی است. این هود از ترکیبی شیشه و استیل طراحی شده است که باعث شده شکل جالب و جذابی داشته باشد. و در دسته‌ی هودهای مورب قرار می‌گیرد. هود A136 با عرض 90 سانتی‌متر می‌تواند بالای اجاق‌گازهایی با همین عرض یا با عرض کمتر استفاده شود.

۶۱۶,۰۰۰ تومان

هود مورب کلاسیک لمسی مدل 102

هود مورب کلاسیک لمسی مدل 102 طراحی ساده‌ و در عین‌حال مدرنی دارد. معمولا هودهای مورب طراحی خاصی نداشته و از نظر ظاهری به هم شباهت بسیاری دارند. برای ایجاد تمایز در این مدل برند کلاسیک یک باند نیم‌دایره‌ای نقره‌ای رنگ  برای این هود تعبیه کرده است.

۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان

هود مورب درسا مدل Mahdis

نوع هود
مورب
محدوده سایز85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
تعداد موتور
یک عدد موتور
تعداد دور موتور عادی4
حجم مکش480 مترمکعب بر ساعت (m3/h)
۱,۰۶۴,۰۰۰ تومان
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن