لوازم خانگی

راهنمای خرید جارو برقی رباتیک فوق العاده و با کیفیت

امروزه با گسترش تکنولوژی زندگی انسان بسیار آسان تر از گذشته شده است، تکنولوژی زندگی را کامل آسان و آرامش بخش کرده است، در این دهه در بازار ها ما شاهد لوازمی هستیم که به طور اتومات خانه مارا جارو می زند و دیگر نیازی به فعالیت ما نیست، جارو برقی های رباتیک وسیله ای هستند که با تنظیم کردنشان، می توانند کل خانه را جارو بزنند و هیچ نیازی هم به ما ندارند، به احتما زیاد شما هم دوست داردید جارو برقی رباتیکی تهیه کنید تا دیگر نیاز نباشد برای تمیز کاری خانه از استراحتتان بگذرید، در این مقاله ما به راهنمای خرید جارو برقی رباتیک پرداخنه ایم.

راهنمای خرید جارو برقی رباتیک

جارو برقی رباتیک چیست؟

جارو برقی های رباتیک وسیله ای هستند که به شما در تمیز کردن خانه بسیار کمک میکنند این وسیله به طور اتومات عمل میکند و هیچ نیازی به فعالیت ما ندارد.

جارو برقی های رباتیک مانند یه رباط است که شما با تنظیم کردن دستگاه به طور اتومات شروع به جارو زدن محیط میکنند، و شما می توانید دستگاه را بر روی هر نقطعه ای که اشغال هست تنظیم کنید تا دستگاه فقط همون نقطعه را تمیز کند.

اگر دوست دارید با برند های باکیفیت آشنا بشید مقاله بررسی و محبوب‌ ترین برندهای جارو برقی رباتیک را مطالعه کنید.

راهنمای خرید جارو برقی رباتیک

در خرید جارو برقی رباتیک شما باید به نکاتی توجه داشته باشید تا خرید بهتری داشته باشید، جارو برقی های رباتیک تازه روانه بازار شده اند که حتما باید شما قبل از خرید کامل جارو برقی های رباتیک را بررسی کنید.

قدرت مکش:

در زمان خرید جارو برقی رباتیک حتما به قدرت مکش دستگاه، توجه فرماید مکش این جارو برقی های مدرن نسبت به جسته ای که دارند بسیار مناسب است، اما اگر شما مکش این دستگاه را بخواهید با جارو برقی های معمولی مقایسه کنید، مطمعا باشید که جارو برقی های معمولی قدرت مکش بیشتری دارند نسبت به این دستگاه های بروز هوشمند.

کنترل از طریق اپلیکیشن:

در زمان خرید حتما به نحوه کنترل دستگاه توجه داشته باشی برخی از مدل های جارو برقی هوشمند، فقط از طریق کنترل مخصوص تنظیم می شوند ولی برخی از آنها توسط برنامه های که بر روی گوشی نصب می شوند تنظیم می شود که شما می توانید دستگاه را برروی زمانی مشخص تنظیم نماید که خودش در همان زمان شروع به جارو کند و شما می توانید به دستگاه بگوید که چه روزی در هفته باید  منزل را جاروبزند.

حتما به نحوه کنترل دستگاه توجه داشته باشید به این دلیل که دستگاه های که کنترل مخصوص دارند این قابلیت تنظیم روز را ندارند.

راهنمای خرید جارو برقی رباتیک با کیفیت و فوق العاده

نگهداری شارژ:

جارو برقی های رباتیک زمانی که در حال جارو زدن هستند به برق متصل نیست، و از شارژی که ذخیره کرده اند استفاده می کنند، به این نکته توجه داشته باشید، زمانی که دستگاه شما خانه را تمیز کرد و به طور اتومات به محلی که شارژرش وصل هست میرود و به شارژر متصل  می شود.

تی کشی:

دستگاه های هوشمند قابلیت تی کشی دارند و شما باید به این نکته توجه داشته باشید که جارو برقی رباتیک که شما انتخاب کرده اید قابلیت تی کشی را دارد و به این نکته توجه داشته باشید که برخی از جارو های هوشمند دو حالت تی کشی دارند می توانند هم به صورت خیس تی بزنند و هم به صورت خشک اگر قصد خرید دارید سعی داشته باشید جاروی استفاده کنید که می توانند در هر دو حالت تی بکشند.

صدا دستگاه:

یکی از مشکلات بزرگ هر جارو برقی صدای وحشتناکش است هنگام جارو زدن، اما امروزه جارو برقی های رباتیک این مشکل را حل کرده اند، اما توجه داشته باشید جارو برقی های رباتیک هم صدا دارند ولی نه صدای جارو برقی های معمولی را صدای دستگاه های هوشمند بسیار کم هستند که اگر توجه نکنید احساس می کنید دستگاه خاموش است و یکی از قابلیت های بسیار مهم جارو برقی رباتیک قابلیت تنظیم صدا است، برخی از مدل ها این قابلیت را ندارند که بتوانید صدا را تنظیم کنید پس حتما به صدای دستگاه توجه کنید.

حسگر مسیر یابی:

یکی از نکات بسیار مهم قدرت حسگر مسیریابی جارو است که بسیار اهمیت دارد، زمانی که جارو برقی رباتیک حسگر مناسبی و قدرتمندی دارد به راحتی می تواند مسیر خود را پیدا کند و سریعا منزل را تمیز کند.

زمانی که جارو برقی حسگر قدرتمندی ندار مدام در مسیر به وسیله های منزل شما بر خورد می کند و در مسیر گیر می کند.

مخزن جارو برقی رباتیک:

هنگام خرید جارو برقی رباتیک به مخزن آن دقت نماید جارو برقی های رباتیک از مخزن های کوچکی بهره مند هستند، و مقدار اندازه مخزن هر مدل متفاوت است و شما باید سعی کنید جاروی که انتخاب می کنید مخزنی داشته باشد که به راحتی جواب گو شما باشد.

اندازه مخزن بستگی به محیطی که می خواهید از دستگاه استفاده کنید داره، زمانی است که شما از دستگاه برای تمیز کزدن یک اتقاق می خواهید استفاده کنید و نیاز به مخزن بزرگی ندارید پس حتما قبل از خرید اندازه مخزنی که مورد نیاز شما است را بررسی کنید.

قیمت جارو برقی رباتیک

جارو برقی های در طرح ها و مدل های مختلفی هستند که هر کدام از انها قیمت های متفاوتی دارند، قیمت جارو برقی های رباتیک بستگی به امکانات و کیفیت انها دارد.

قیمت این جارو برقی ها نسبت به جارو برقی های معمولی از قیمت بالای بر خوردارند، جارو برقی های رباتیک به دلیل وارداتی بودنشان با دلار محاسبه می شوند و قیمت بسیار بالای دارند، اما امکاناتی که جارو برقی رباتیک نسبت به جارو های معمولی دارد جارو های رباتیک با قیمتی گران تر از جارو های معمولی ارزش خرید دارند.

جارو برقی های رباتیک مشکلی که تمام افراد در حنگام جارو زدن داشتند را بر طرف کرده است، همه ما این مشکل برامون به وجود امده که به دلیل بزرگ بودن دسته جارو برقی های معمولی نتوانستیم زیر مبل و میز و.. رو تمیز کنیم اما حالا جارو برقی های رباتیک بدلیل داشتن سایز کوچیک می تواند به راحتی زیر مبل و .. را تمیز کند.

به طور صحیح از دستگاه استفاده کنید:

جارو برقی های رباتیک برای تمیز کاری از فرچه های مخصوص استفاده می کنند که این فرچه ها بعد از هر بار تمیز کاری بهتر است تمیز شود تا دستگاه راحتر کار کند و با تمیز کردن فرچه ها شما می توانید طول عمر دستگاه را افزایش دهید.

نکته بعد این است که به دلیل کوچک بودن دستگاه بهتر است بعد از هر بار استفاده از جارو برقی رباتیک مخزن جارو را خالی کنید، در جارو برقی های معمولی بدلیل داشت مخزن بزرگ نیازی نبود که بعد از هر بار استفاده مخزن را خالی کنید اما در جارو های رباتیک بدلیل کم بودن حافظه مخزن بهتر است که شما مخزن را تخلیه کنید.

راهنمای خرید جارو برقی رباتیک خانگی

جمع بندی

خرید جارو برقی رباتیک کمی دشوار است، و اگر شما می خواهید یک جارو برقی مناسب انتخاب کنید حتما به نکاتی که در مقاله گفته ایم حتما توجه نماید تا بتوانید جارو مناسبی را برای خود انتخاب نمایید، برای تمیز کردن هر منزلی شما احتیاج به جارو برقی دارید و جارو برقی های رباتیک به شما کمک می کند تا بدون هیچ خستگی منزلتان را با یک تنظیم کامل تمیز کنید.

اگر علاقه مند به مطالعه مقالات راهنمایی خرید هستید به شما پیشنهاد می‌کنم مقاله نقد و بررسی اندروید باکس شیائومی مدل Mi Box S را مطالعه کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن