لوازم خانگی

بررسی و معرفی محبوب ترین برندهای جارو برقی رباتیک

امروزه جارو برقی رباتیک به یکی از محبوب ترین وسیله لوازم خلانگی تبدیل شده است، و به دلیل محبوبیت این وسیله برند های مختلفی وارد بازار شده اند که هیچ کیفیت در ساخت ندارند و انتخاب کردن یک برند معتبر کار دشواری شده است، به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه به معرفی بهترین و محبوب ترین برند های جارو برقی رباتیک بپردازیم؛ جارو برقی های رباتیک امروزه در بازار طرفداران بسیاری دارند، این دستگاه ها کار تمیز کردن وجمع کردن آشغال از روی زمین را به طور کامل راحت کرده است.

جارو برقی رباتیک چیست؟

جارو برقی رباتیک یک وسیله کاملا هوشمند است که به تمیز کاری منزل کمک می کند، این جارو برقی بدون هیچ نیازی به فعالیت مات می تواند به طور اتومات هر زمان که نیاز بود خنه را جارو و تی بزند.

جارو برقی های رباتیک یکی از مدرن ترین و هوشمند ترین وسیله های خانگی هستند که بسیار طرفدار دارند، این وسیله هوشمند می تواند خانه شما را کامل تمیز کند و بعد از تمام کردن تمیز کاری به محلی که شارژر دستگاه را متصل کردید بر گرد و هیچ احتیاجی به شما ندارد و شما فقط باید دستگاه را هر زمان که خواستید منزلتان را تمیز کند تنظیم کنید تا دستگاه شروع به کار کند.

اگر می خواهید بیشتر با جارو برقی رباتیک آشنا بشید می توانید مقاله جارو برقی رباتیک چیست را مطالعه فرماید.

محبوب ترین برند های جارو برقی رباتیک:

محبوب ترین برند های جارو برقی رباتیک در ایران بسیار هستند که از کیفیت بسیار بالای برخوردارند، اما بعضی از برند ها هستند که معتبر نیستند و محصولاتشان هیچ کیفیت ساختی ندارند، و به همین دلیل انتخاب یک جارو برقی کمی کار دشواری شده است اما در این مقاله ما 6 تا از بهترین و محبوب ترین برندهای جارو برقی رباتیک را به شما معرفی کرده ایم.

اگر قصد خرید جارد برقی رباتیک را دارید به شما پیشنهاد می دیم تا مقاله راهنمای خرید جارو برقی رباتیک را حتما بخوانید .

جارو برقی رباتیک برند شیائمی:

برند شیائمی یکی از محبوب ترین برند های جارو برقی رباتیک است، برند شیائمی در تولید لوازم تکنولوژی بسیار پز قدرت عمل کرده است که امروزه به یک برند معتبر و محبوب تبدیل شده است.

برند شیائمی با تولید جارو برقی رباتیک با کیفیت توانسته طرفداران بسیاری را به خود جذب کند، جارو برقی های برند شیائومی در بازار امروزه به پر فروش ترین محصولات تکنولوژی در زمینه لوازم خانگی تبدیل شده است.

جارو برقی های هوشمند شیائومی از طراحی بسیار زیبای بر خوردارند و جارو برقی های رباتیک برند شیائمی دارای تمام و یژگی های یک جارو برقی باکیفیت و مناسب است.

 قابلیت های جارو برقی شیامی بسیار زیاد است؛ یکی از قابلیت های دستگاه شیائومی کنترل کردن ان از راهددور است که شما با نصب اپلیکیشن mihome  می توانید به راحتی دستگاه رو از راه دور کنترل کنید و حتی شما می توانید صدا، قدرت مکش و منطقه ای که دوست دارید جارو بزنید تنظیم کنید

درآخر یکی از محبوب ترین مدل های جارو برقی شیائومی را برایتان معرفی کرده ایم که از کیفیت و زیبایی بسیار بالای بر خوردار است.

برند اکووکس

یکی دیگر از برند های محبوب جارو برقی رباتیک برند اکووکس هست، اسم این برند اذمروزه در بازار بسیار شنیده می شود برندی که توانسته با تولید جارو برقی های بسیار با کیفیت در بازار شناخته شود این برند به جارو برقی های که تولید کرده است معروف است.

برند اکووکس یک برند بسیار قدرتمند در جهان است که به تولید لوازم خانگی رباتیک پرداخته است و جزء 3 برند معتبر دنیا محصوب می شود، برند اکووکس توانسته بیش از 30 مدل جارو برقی متنوع وارد بازار کند و در ایران این برند را به دلیل جارو برقی های باکیفیتی که وارد بازار کرده است می شناسند.

جارو برقی های اکووکس در مدل های مختلفی هستند و تمام مدل های آن از کیفیت و زیبایی بسیار بالای بر خوردارند اما در آخر ما یکی از محبوب ترین مدل های جارو برقی رباتیک اکووکس را به شما معرفی کرده ایم که یکی از پرفروش ترین جارو برقی های رباتیک بازار است.

امکانات جارو برقی رباتیک

جارو برقی های رباتیک امکانات متفاوتی دارند و این امکانات باعث محبوبیت این جارو ها شده است امکاناتی که جارو برقی های رباتیک دارند تمام کار های تمیز کاری منزل  و راحت کرده وتمام این قابلیت ها مشکلاتی بوده اند در جارو برقی های معمولی که جارو برقی های امروزی این مشکلات را بر طرف کرده اند.

یکی از این قابلیت که می شود مهم ترین قابلیت دستگاه هوشمند این است که بدون هیچ نیازی به نیرو یا فعالیت شما منزلتان را به طور کامل تمیز می کند و هرچه آشغال بر روی زمین است رو جمع می کند.

یکی دیگر از ویژگی های جارو برقی های رباتیک که باعث شده است افراد بیشتری طرفدار این دستگاه باشند قابلیت تی کشی و تمیز کردن زیر مبل و میز ها است.

همه ما با جارو برقی های معمولی این مشکل و داشتیم که به دلیل بلند بودن دسته یا بزرگ بودن جارو برقی نتوانستیم زیر مبل ها یا میز هارو به خوبی تمیز کنیم اما جاروبرقی های رباتیک به دلیل کوچک بودن می توانند به راحتی زیر میز ها یا مبل ها را تمیز کنند.

جارو برقی های معمولی فقط می توانستند که آشغال از روی سرامیک بر دارند ولی جارو برقی های هوشمند این قابلیت را دارند که هنگام جمع کردن آشغال ها سرامیک و تی کشی کنند حتی این دستگاه ها می توانند در دو حالت تی بزنند در حالت خشک وتر.

جارو برقی های رباتیک قابلیت های بسیاری دارند و این قابلیت های که نام بردیم قابلیت های مهم و محبوب این دستگاه ها بوده راستی فراموش کردیم که یکی دیگر از این قابلیت های محبوب را نام ببریم .

قابلیت تنظیم بر روی نظافت خود کار در ساعت مشخص و در روز های مشخص شما می توانید جارو برقی های رباتیک رو بروی زمانی که شما منزل نیستید یا به طور برنامه ریزی شده بر روی روزهای که دوست دارید تنظیم کنید تا جارو برقی به طور اتومات در زمان مشخص شده منزل شما رو تمیز کند.

جارو برقی رباتیک شیائومی مدل Mop 2 Pro +

یکی از محبوب ترین برند های جارو برقی رباتیک برند شیائومی است، جارو برقی های رباتیک شیائومی در طرح ها و مدل های مختلفی هستند و جارو برقی رباتیک شیائومی مدل mop 2 pro+ یکی از پرطرفدار ترین مدل های این برند است.

جارو برقی رباتیک شیائومی دارای کنترول از راه دور است که، شما با نصب اپلیکیشن این دستگاه می توانید به راحتی دستگاه خود را تنظیم نمایید، این دستگاه دارای مخزنی مناسب است که پاسخگو منازل ایزانی می شود.

این دستگاه از کیفیت ساخت بالای بر خوردار است و ظاهری بسیار شیک و ساده ای دارد و مورد پسند تمام افراد است

این دستگاه می تواند به طور کامل سرامیک و کاشی رو تی بکشد.

اگر قصد خرید این دستگاه را دارید می توانید به صورت انلاین از دیجی کالا خرید خود را انجام دهید.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن